• גיא הנזל

הכלים מבית אקסס קונשסנס


אקסס קונשסנס הוא ארגז כלים רחב המכיל כלים רבים ועולמות תוכן שנועדו להעצים, לחזק את הידיעה ולאפשר מציאות אחרת. מדובר על טכניקות וכלים פרקטיים, המאפשרים בחירה רחבה יותר. המטרה של אקסס קונשסנס היא להעצים אנשים - לדעת שהם כבר יודעים. מה זה אומר? הכוונה שאף אחד לא יודע יותר טוב ממך מה טוב לך, טוב עבור הבחירות שלך והמציאות שלך!

כשמתרגמים את המילים "אקסס קונשסנס" מאנגלית לעברית, מקבלים "גישה לתודעה". כלומר, ככל שנאפשר לעצמנו להגיע למודעות רחבה יותר, ללא מגבלות, נוכל ליצור יותר ולבחור אחרת ממה שבחרנו עד כה (יצירת מציאות חדשה).

אף אחד לא יודע יותר מעצמנו. ככל שנתרגל בחירה אחרת ושימוש בכלים אנרגטיים שונים מתוך האקסס קונשסנס, נוכל להטמיע אותם לתוך הוויה ולבחור מוך מודעות אחרת.

עבורי,כל הכלים והטכניקות היו לתרומה אדירה ושינוי מדהים בחיים שלי. במשך תקופה ארוכה "חקרתי" את העולם הרוחני והאנרגטי ולמדתי כלים ושיטות רבות, אך תמיד הרגשתי שמשהו חסר לי. במהלך הדרך התחלתי להקשיב לתוכניות ברדיו אמריקה וכך גיליתי את עולם התוכן הרחב שנקרא אקסס קונשסנס. ההכרות עם הכלים וכמובן עם גארי ודר' דיין, הביאו אותי ואת הסקרנות שלי לבחור ללמוד לראשונה את אחד הכלים, האקסס בארס.

הכלים של אקסס קונשסנס מתחלקים ל -3 סוגים:

1.כלים מילוליים.

2.כלים אנרגטיים במגע (לדוגמה אקסס בארס).

3.כלים אנרגטיים ללא מגע.

האקסס בארס הוא הכלי הראשון והמוכר מכולם:

זהו תהליך אנרגטי קסום. נקודות הבארס מאפשרות מודעות אחרת עם הגוף. בעזרת נגיעה קלה ב- 32 נק' בראש ניתן למחוק מחשבות, רגשות, הרגשות, מחסומים, שיפוטים, מסקנות, חוויות עבר וטראומות ולאפשר מרחב אפשרויות חדש - כך גם ליצור את השינוי המבוקש.

התהליך עוזר לנו להתבונן בתרומה ולהפיל את הקוטביות - אין חיובי/שלילי

יש את הסיטואציה ומתנה שלה עבורנו.

בעזרת הרצת האקסס בארס באופן קבוע נוכל לתרגל קבלה ויצירה אחרת.

הקורס הבא לאחר האקסס בארס הוא קורס היסודות. אורכו 4 ימים והוא מועבר ע"י המנחים של השיטה, גארי וד"ר דיין. בקורס יסודות לומדים תהליכי גוף, עולמות תוכן שונים וכלים מילוליים רבים. המטרה היא למוסס את היסודות של המציאות וליצור את הפלטפורמה שתאפשר יצירת מציאות אחרת ושונה משיצרנו עד כה.

הקורס השלישי מבית אקסס קונשסנס הוא קורס תהליכי גוף. אורכו 3 ימים והוא מכיל כ- 60 תהליכים שונים המאפשרים לשנות דפוסים וליצור מציאות אחרת עם הגוף שלנו. הקורס מועבר ע"י מנחים מוסמכים במיוחד לקורס גוף.

#אקססבארס #אקססקונשסנס #אקססבארסביקורת #בחירה #זוגיות #גוף

15 צפיות
צור קשר
pagelogo.png

guyhenzel@gmail.com   |   050-2525079

חולון, ישראל

סשן אנרגטי       מחשבות טורדניות              שמחה