• גיא הנזל

"איך ליצור שינוי ומודעות אחרת"- סיכום ערב מבוא עם גיא הנזל


שלום יקרים,

שמחתי לפגוש אתכם לשוחח וליהנות יחדיו בערב גשום, מיוחד ומעורר השראה לשינוי.

דיברנו על שינוי- מתי הוא מתבקש ואיך מאפשרים לו להיווצר בקלות.

סקרנו את 5 שלבי המודעות והסכמנו יחד לשחרר "תחביבים" ומגבלות שלא משרתים או מרחיבים את עולמנו ;)

לבסוף הסכמנו לשחרר את הסיפור ולהפסיק לספר/"לקנות" אותו בכדי ליצור סיפור (מציאות) חדש וליצור את השינוי המבוקש.

קינחנו ב"סשן" אנרגטי קבוצתי ומדיטציה מאוד מיוחדת שבסופו הייתה תחושה נעימה בגוף.

כלים מהערב:

  • שאלת שאלה – פותחת מרחב חדש ומאפשרת להגדיל את המודעות. לשאול שאלה הכוונה היא לשאול ולא לצפות לתשובה. התשובות מצמצמות את מרחב האפשרויות ושאלה פותחת מרחב זה. לדוג', השאלה "במה זה/המצב תורם לי?" מבלי לצפות לתשובה, מבלי לחשוב על זה (שכלית) אלא רק לשאול מה התרומה, מאפשרת לצאת ממציאות מצמצמת של המצב הנוכחי ולהתקיים במרחב של אינסוף תשובות ואפשרויות מציאות. – זהו שריר שניתן לתרגל ולפתח.

  • "נקודת מבט מעניינת" – להגיד זאת על כל מחשבה, ציפייה, שיפוט או כל דבר שגורם לנו לכיווץ (להגיד כמה פעמים בלב "נקודת מבט מעניינת, יש לי את נקודת המבט הזאת. נקודת מבט מעניינת, אין לי את נקודת המבט הזאת"). אפשר גם לתרגל חשיבה בסגנון: "אמממ זה מעניין", מתוך מקום של הרחבת אפשרויות ולא כיווץ. בדומה לשאלת השאלות, נק' מבט מעניינת פותחת מרחב אפשרויות חדש מכיוון שאנו לא מגיבים לסיטואציה/מחשבה שכרגע תוקעת אותנו אלא רק מסתכלים על זה יש לי/אין לי את נק' מבט המעניינת.

  • "למי זה שייך"? לי? למישהו אחר? אנו יצורים מודעים שקולטים מידע מסביבנו, גם מידע אנרגטי לא מודע. למשל, נכנסו לחדר ופתאום יש הרגשה "כבדה", חשבנו על חבר שלא פגשנו הרבה זמן ולפתע הוא מתקשר ועוד. השאלה "למי זה שייך? זה שלי?" מאפשרת ומרחיבה את המודעות שלנו ונוכל להתחיל להבחין ולתרגל מה שייך לנו ומה שייך לאדם אחר.

  • הכרת תודה במקום שיפוטיות - נכיר תודה על כל דבר וכל מצב, במקום להתעצבן ולהיות מתוסכלים – אי אפשר גם לשפוט וגם להכיר תודה על משהו/מישהו. כשאנחנו בהודיה אמיתית, השיפוט והביקורת כלפי המצב מתמוססים.

אני מזמין אתכם לתרגל את הכלים במשך הימים הקרובים ולשתף אותי, אשמח לשמוע!

#שינוי #סשםאנרגטיקבוצתי #סשןאנרגטי #מדיטציה #שיפוט #לשחרראתהסיפור

צור קשר
pagelogo.png

guyhenzel@gmail.com   |   050-2525079

חולון, ישראל

סשן אנרגטי       מחשבות טורדניות              שמחה